+90 216 415 45 52     |     [email protected]

HAKKIMIZDA

INVENT HAVALANDIRMA VE TESİSAT SİSTEMLERİ A.Ş, 2000’li yılların başından günümüze HVAC Mühendisliği alanında uzman ve tecrübeli bir ekibin profesyonel yönetiminde mekanik tesisat sektörüne ürün temini ve otomasyonu hizmetlerini vermektedir.

Uzmanlık konusu havalandırma sistemleri olan firmamızın ana ürünü endüstriyel ve konfor fanlarıdır. Endüstriyel fan alanında Avrupa’nın en geniş yelpazede fan üretimine sahip SODECA’nın resmi ve tek Türkiye temsilcisidir.

Sodeca markası ile yoğun olarak piyasaya arz ettiğimiz endüstriyel havalandırmada kullanılan sürekli yüksek sıcaklıkta çalışabilme özelliğine sahip radyal proses fanları ve bina, avm, antrepo ve kapalı otopark havalandırmasında kullanılan duman tahliye fanlarıdır. EN-12101-3 sertifikasına sahip duman tahliye fanları 3 ayrı sıcaklı dayanımındadır; F200, F300, F400. Duman tahliye havalandırmasının başlıca unsurları aksiyel (egzoz ve taze hava) ve jet (aksiyel ve radyal tip) fanlardır.

Kapalı otoparkların jet fanlar ile havalandırma hizmeti; projelendirme, CFD (Computational Fluids Mechanics) simülasyonu, ana aksiyel ve jet fanların temini, otomasyon, süpervizörlük ve devreye alma işlemlerini kapsamaktadır.

Hafif endüstriyel ve konfor havalandırma kategorisinde kendi markası olan INVENT ile yuvarlak ve dikdörtgen kanal tipi, çatı, aksiyel ve hücreli fanlar ile sektörde yerini almıştır.

Portföyümüz altındaki tüm ürünler gerek üretim gerekse de çalışma alanları ile ilgili ISO, GOST, CE, EN ve TSE sertifikalarına sahiptirler.

Yaptığımız işlerde başlıca odak noktamız kaliteli çözüm üretmektir. Kalite anlayışımız; en az enerji tüketimiyle, amaca en uygun ürünü en uygun fiyat ile müşterilerimize sunmaktır. Hedefimiz mutlak müşteri memnuniyeti ve bu memnuniyetin sürekli kılınmasıdır.

MİSYON & VİZYON

Havalandırma sektöründeki ihtiyacı karşılamak üzere kurulan firmamız, Avrupa’nın en köklü fan üreticilerinden olan SODECA’nın Türkiye’deki tek temsilcisidir.

Firmamız takım ruhunu taşıyan, genç ve dinamik kadrosuyla yurtiçi ve yurt dışındaki birçok önemli projede başarılı bir şekilde yer almıştır. Kazanmış olduğu bu tecrübe ve güvenle, müşterilerine kaliteli ve uygun sistem çözümleri sunmak, satış öncesi ve sonrası memnuniyeti sağlamak ve siz değerli müşterilerimizin daimi havalandırma çözüm ortağı olmak için çalışmaktadır.